0542 218 08 18
Adres : Nisbetiye Mahallesi Petrol Yolu Sokak Petrol Sitesi 5. Blok 1k Kat:3 Daire:5 Beşiktaş/İSTANBUL

Telefon : 0542 218 08 18
Beşiktaş Kişiye Özel Zayıflama Programları
Beşiktaş Kişiye Özel Zayıflama Programları

Beşiktaş Kişiye Özel Zayıflama Programları

 

Uzman Diyetistenimizin tıbbi bilgileriniz, detaylı ölçüm bilgileriniz gibi birçok faktörü göz önünde bulundurarak size özel hazırladığı diyet listeleriyle sağlıklı bir şekilde ideal kilonuza kavuşabilirsiniz.

 

Lenf Drenaj :Göğüs bölgesinden ayaklara kadar kişinin tüm vücudu saran bir hava tulumu ile uygulanan ve özel programlara göre belirlenmiş basınç yoluyla vücuttaki lenf akımını ve kan dolaşımını arttıran bir masaj yöntemidir.

 

Pasif Jimnastik: Çalışmayan kasların radyo dalgaları ile hareketlenmesini sağlıyor. Problemli bölgeye pedler yardımıyla bağlanarak düşük voltajlı elektrik verilir ve kasların çalışması sağlanır. Bu sayede fiziksel güç harcanmış gibi vücuda enerji harcatır.

 

G 5 (Selülit) : kendi adını taşıyan aletle yapılır. Çok eski yıllardan beri selülit tedavisinde kullanılan bir uygulamadır. Hızlı titreşimlerle ve iterek sıkıştırma yöntemiyle fazla yağların ve selülitli bölgelerin yakılmasını sağlar. G5 cihazının her cilt tipine uygun başlıkları vardır.

 

Bir aylık muhteşem zayıflama programımız ile protokollerimiz sizlere özel diyetisyen desteğiyle siz değerli danışanlarımızı beklemektedir.

 

Randevu ve sorularınız için  0542 218 08 18  den ulaşabilirsiniz.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014